Weboldalunk ún. cookie-kat használ, amelyekről adatvédelmi tájékoztatónkban olvashat bővebben. A böngészés folytatásával elfogadja ezek használatát.

Monomódusú

    SFP-Port 1000Base-LX10 Mini-GBIC Module - 2 Optika - 10Km, Monomódusú - 1310nm (0~50℃)
     
    SFP-Port 1000Base-LX10 Mini-GBIC Module - 2 Optika - 10Km, Monomódusú - 1310nm (-40~75℃)
     
    SFP-Port 1000Base-LHX Mini-GBIC Module - 2 Optika - 30Km, Monomódusú - 1310nm (0~50℃)
     
    SFP-Port 1000Base-LHX Mini-GBIC Module - 2 Optika - 30Km, Monomódusú - 1310nm (-40~75℃)
     
    SFP-Port 1000Base-ZX Mini-GBIC Module - 2 Optika - 70Km, Monomódusú - 1550nm (0~50℃)
     
    SFP-Port 1000Base-ZX Mini-GBIC Module - 2 Optika - 70Km, Monomódusú - 1550nm (-40~75℃)
     
    SFP-Port 1000Base-BX10 Mini-GBIC Module - 1 Optika - 10Km, Monomódusú - Tx 1310nm - Rx 1490nm (0~50℃, S30-1SLC/B-10-el használható)
     
    SFP-Port 1000Base-BX10 Mini-GBIC Module - 1 Optika - 10Km, Monomódusú - Tx 1490nm - Rx 1310nm (0~50℃, S30-1SLC/A-10-el használható)
     
    SFP-Port 1000Base-BX20 Mini-GBIC Module - 1 Optika - 20Km, Monomódusú - Tx 1310nm - Rx 1490nm (0~50℃, S30-1SLC/B-20-al használható)
     
    SFP-Port 1000Base-BX20 Mini-GBIC Module - 1 Optika - 20Km, Monomódusú - Tx 1490nm - Rx 1310nm (0~50℃, S30-1SLC/A-20-al használható)
     
    SFP-Port 1000Base-BX60 Mini-GBIC Module - 1 Optika - 60Km, Monomódusú - Tx 1310nm - Rx 1490nm (0~50℃, S30-1SLC/B-60-al használható)
     
    SFP-Port 1000Base-BX60 Mini-GBIC Module - 1 Optika - 60Km, Monomódusú - Tx 1490nm - Rx 1310nm (0~50℃, S30-1SLC/A-60-al használható)
     
    SFP-Port 100Base-BX20 Mini-GBIC Module - 1 Optika - 20Km, Monomódusú - Tx 1310nm - Rx 1550nm (0~50℃, S20-1SLC/B-20-al használható)
     
    SFP-Port 100Base-BX20 Mini-GBIC Module - 1 Optika - 20Km, Monomódusú - Tx 1550nm - Rx 1310nm (0~50℃, S20-1SLC/B-20-al használható)
     
    SFP-Port 100Base-LX20 Mini-GBIC Module - 2 Optika - 20Km, Monomódusú - 1310nm (0~50℃)
     
    SFP-Port 100Base-LX20 Mini-GBIC Module - 2 Optika - 20Km, Monomódusú - 1310nm (-40~75℃)
     

S30-2SLC-30

  • SFP-Port 1000Base-LHX Mini-GBIC Module - 2 Optika - 30Km
  • Monomódusú - 1310nm (0~50℃)
Kapcsolat

PartnerTech Kft.
1149 Budapest, Angol u. 32. (5. épület)

Központi telefonszámunk: +36 1 433 0100
Központi e-mail címünk: iroda@partnertech.hu

Nyitva tartás:
H-P: 8:00 - 16:30

Adatvédelem
Cégadatok

© 2014 PartnerTech Kft.
Minden jog fenntartva!

PartnerTech logo

 
letoltesi_kosar
0
Letöltési
kosár
Kosár tartalmának betöltése...