Weboldalunk ún. cookie-kat használ, amelyekről adatvédelmi tájékoztatónkban olvashat bővebben. A böngészés folytatásával elfogadja ezek használatát.

10G Uplink

    SFP Port 10BaseG-SR SFP - 2 Fiber - 300m - Multimódusú (OM3 Fiber) - 850nm (0~70℃)
     
    SFP Port 10BaseG-LR SFP Module - 2 Fiber - 10Km - Monomódusú - 1310nm (0~70℃)
     
Kapcsolat

PartnerTech Kft.
1149 Budapest, Angol u. 32. (5. épület)

Központi telefonszámunk: +36 1 433 0100
Központi e-mail címünk: iroda@partnertech.hu

Nyitva tartás:
H-P: 8:00 - 16:30

Adatvédelem
Cégadatok

© 2014 PartnerTech Kft.
Minden jog fenntartva!

PartnerTech logo

 
letoltesi_kosar
0
Letöltési
kosár
Kosár tartalmának betöltése...